Pradžia
Apie
Metraštis
Archeologija
Žemėlapis


Apuolė 2004
Apuolė 2005
Apuolė 2006
Apuolė 2006 (english)
Apuolė 2007
Apuolė 2008
Apuolė 2009
Apuolė 2010


Apuolė 854 - 2007

Dalyviai   Programa   Informacija   Rėmėjai   Organizatoriai   Nuotraukos 

Informacija lankytojams


Š.m. rugpjūčio 25-26 dienomis ketvirtą kartą kviečia Baltijos jūros regiono senovės genčių karybos ir amatų šventė "Apuolė 854"

Šį kartą kaip niekad gausiai susirinks kariai iš Lietuvos, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Baltarusijos.Suvažiuos gausus pulkas archainio folkloro grupių iš Lietuvos ir Latvijos.

Visas dienas vyks energinga programa, kur savo jėgą, taiklumą ir miklumą galėsi pats išbandyti (nugalėtojai bus apdovanoti amatininkų prizais). Be to galėsi išvysti senovės karių turnyrą "Kovos ratas", kuriame dalyvaus kariai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos,Estijos ir Baltarusijos. Argi neknieti sužinoti, kurios šalies kariai stipriausi? Kuris laimės Kovos Ratą?

Na ir, žinoma, abi dienas vainikuos vikingų ir kuršių kariuomenių susirėmimai. Šeštadienį vyks istorinis piliakalnio ir pilies vartų puolimas bei karo papročių demonstravimas, sekmadienį - sportinis kariuomenių susirėmimas, kur vyrai kausis savo malonumui. Laukiama atvykstant apie šešias dešimtis karių.

Didingas Apuolės piliakalnis - nepaliesta civilizacijos, nuostabi vieta poilsiui! Šalia piliakalnio įsikurs palapinių miestelis. Įėjimo į šventę kaina simbolinė -kiek gali paremt, vaikams nemokamai. Apsilankyk rugpjūčio 25-26 dienomis Apuolėje, kad praleistum įspūdingą savaitgalį, ištrūkęs iš miesto kasdienybės didingon ir šviesion mūsų senovėn!

Apuolė yra Šiaurės-Vakarų Lietuvoje, Skuodo rajone, 12 km į rytus nuo Skuodo link Ylakių. Važiuojant nuo Skuodo posūkis i dešinę, nuoroda "į Barstyčius". Nuo Vilniaus iki Apuolės apie 350 km, nuo pajūrio - apie 50 km. Latvijos siena visai čia pat.

Laukiame tavęs!. Visa Lietuva remia Žemaitiją!

Organizatoriai

© Senovės baltų kovų brolija "Vilkatlakai"